Для ресторанів та кафе

Меню

Друковане меню – візитна картка будь-якого закладу, основне завдання якої, не тільки надати список страв, але і залишити перші приємні враження. Замовте оформлення в сучасному фірмовому стилі, додайте «смачні» фотографії страв і середній чек закладу збільшиться практично в півтора рази. Акули ресторанного бізнесу використовують дизайнерське меню, а це значить – збільшення прибутку, ще більше задоволених відвідувачів і сотні позитивних відгуків в мережі. Основне меню для кафе і ресторанів має залучати і зацікавлювати клієнта з першої секунди. Щасливі клієнти – запорука успішності будь-якого бізнесу!


Сети (плейсмети)

Плейсмет (від англ. Placemat – «підставка») – серветка на стіл або на піднос, зазвичай плейсмет буває паперовим і брендується логотипами. На плесйсметі друкують меню, рекламні акції та знижки, спеціальні пропозиції закладу тощо. Плейсмет нерідко замінює собою скатертину, тому може бути як паперовим одноразовим, так і довговічним пластиковим.
Найчастіше плейсмет друкують офсетом на крафт папері – виходить недорогий і екологічний елемент інтер’єру у фірмовому стилі.
Сет (плейсмет) – один з найбільш функціональних і ефективних рекламних інструментів в ресторанному бізнесі.Тейбл тенти

Тейбл тент – найбільш оперативний маркетинговий настільний інструмент для кафе і ресторанів. На них розміщують рекламну інформацію про бонуси, акції та сезонні пропозиції.Паперові стакани із зображенням

Люди витрачають, в середньому, 5-7 хвилин на те, щоб випити улюблений напій. Цього часу цілком достатньо, щоб уважно розглянути зображення на склянці. На його поверхню можна нанести будь-яке зображення, логотип або слоган. Використання паперового стаканчика дозволяє домогтися поставлених рекламних цілей і в значній мірі оптимізувати маркетингові витрати. Можливо виготовлення брендованих паперових стаканів наступних об’ємів: 110, 175, 250 і 340 мл.

Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.

Залишити заявку

Замовте дзвінок!

Введіть номер телефону
Наприклад: 093 000 00 00
Ваше сообщение успешно доставлено!