Кількашарові візитні картки

Кашировані візитні картки – модний тренд останніх років. Подібні візитки створюють за допомогою з’єднання пошарово різних матеріалів. При цьому, замовник може ні в чому собі не відмовляти і обирати різні кольори та методи обробки. Матеріалом для виготовлення служать різні види картону, плівки, пластику.

Технологія каширування дозволяє не тільки з’єднати, здавалося б, неможливі технологічні процеси, але і гармонійно доповнити їх один одним, при цьому створюючи абсолютні шедеври. На одній візитівці може комбінуватись мікс матеріалів: оксамит і бавовна, метал і пластик, тканина і дерево. Найчастіше для декору використовують прийоми тиснення, лазерного гравіювання, фольгирування, ламінування тощо. Прикрасити поверхню можна на будь-який смак, це саме той випадок, де обмежити можливості може тільки фантазія.

Йдучи назустріч побажанням наших замовників, ми розробили Триплекс-візитки, щільністю 1050 г / кв.м.  Між двох аркушів супербілого картону ми вклеюємо аркуш кольорового картону (синій, червоний, зелений або чорний). Цифровий друк можливий як на одній, так і на обох боках такої візитки.

Оформіть заявку на сайті, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.

Залишити заявку

Замовте дзвінок!

Введіть номер телефону
Наприклад: 093 000 00 00
Ваше сообщение успешно доставлено!